Cześć! Nazywam się Magda Kuchta i jestem geografką i menedżerką turystyki. Pasjonuje mnie Dolny Śląsk i jego historia. W swoich podróżach po Polsce i świecie szukam tego, co nieoczywiste. Mieszkam we Wrocławiu, ale sercem – gdzieś w górach.

Blog Skarby z podróży

  • Na blogu dzielę się inspiracjami i wspomnieniami z niektórych wyjazdów po Polsce i Europie, a także poradami dotyczącymi podróżowania z dziećmi
  • Podróżuję w rytmie slow i zachęcam do bycia świadomym turystą
  • Odkrywam zakamarki i pokazuję historię mało znanych miejsc
  • każdego miesiąca mój blog odwiedza ponad 100.000 Czytelników

Instagram @magda.kuchta

Prowadzę profil na instagramie magda.kuchta, który obserwuje ponad 30.000 osób. Moje treści i wiralowe rolki osiągają kilkusettysięczne, a nawet milionowe zasięgi. Wskaźnik zaangażowania (ER) to ok. 3%.

Mój nieoczywisty Dolny Śląsk

Jestem autorką przewodników “Mój nieoczywisty Dolny Śląsk”. To interaktywne e-booki, który stały się inspiracją dla setek Czytelników, pragnących odkrywać mój region i jego mniej znane zakamarki. To przewodniki dla tych, którzy pragną ominąć tłoczne miejsca i typowe “atrakcje”, a jednocześnie poznać mój region od jego najciekawszej strony. To szereg miejsc, których nie ma w popularnych przewodnikach.

Współpraca

Od 2000 roku zawodowo zajmuję się działalnością w branży turystycznej i eventowej. Z wykształcenia jestem geografem, menadżerem turystyki oraz komunikacji społecznej.

W ramach projektów związanych z blogiem i social mediami:

  • współpracuję z obiektami turystycznymi, organizacjami i urzędami oraz lokalnymi grupami działania na terenie całego kraju
  • promuję produkty turystyczne oraz inicjatywy edukacyjne, społeczne i ekologiczne związane z turystyką i podróżami
  • wspieram produkty regionalne oraz wydarzenia kulturalne
  • współpracuję z wydawnictwami podróżniczymi i regionalnymi

Ponadto, opracowuję indywidualne plany podróży, przede wszystkim z uwzględnieniem miejsc mało znanych i niekomercyjnych. Prowadzę warsztaty i wykłady dotyczące slow-travel.

W sprawie współpracy napisz do mnie na: pytania@silvermint.pl.